Wydział WTMiT na YouTube

Chcesz zostać inżynierem?

Wydział Techniki Morskiej i Transportu
zaprasza na atrakcyjne i elitarne studia
I stopnia (budowa jachtów, inżynieria bezpieczeństwa, chłodnictwo i klimatyzacja, oceanotechnika, transport) oraz
II stopnia (oceanotechnika, transport).

Wybierz jeden
z naszych kierunków:

Aktualności

Lista Kandydatów przyjętych na studia stacjonarne drugiego stopnia rozpoczynające się od semestru letniego Lista Kandydatów na studia drugiego stopnia rozpoczynające sie od semestru letniego . Zajęcia rozpoczynają się 27.02.207 r. Rozkład zajęć dostępny jest na stronie wydziału:... Rekrutacja na studia stacjonarne drugiego stopnia rozpoczynające się od semestru letniego Trwa rekrutacja na studia stacjonarne drugiego stopnia na semestr letni w roku akademickim 2016/2017 na kierunki oceanotechnika i transport . Rejestracja w Internetowym Systemie Rekrutacji  trwa do 1 marca 2017 r.... Zaproszenie na uroczystą inaugurację roku akademickiego w XXV rocznicę powstania WTMiT Zajęcia na przystani Załoga jachtu s/y "Tomahawk" wygrała w ramach 68 letnich regat żeglarskich: "Błękitną Wstęgę J. Dąbie" i "Puchar Kuriera Szczecińskiego" W dniu 1.10.2016 r. na Jeziorze Dąbie w ramach 68. edycji Regat Jesiennych odbył się tradycyjny tzw. wyścig australijski o tytuł najszybszej jednostki, czyli Błękitna Wstęga. Prognoza, po kilku dniach silniejszego wiatru, była... Piszą o nas... W Głosie Szczecińskim ukazał się artykuł o jednym z naszych kierunków. Minister Marek Gróbarczyk: Stocznia musi istnieć w Szczecinie Sejm uchwalił ustawę o aktywizacji przemysłu okrętowego Zobacz przeładunek ogromnych platform w Bilfinger Mars Offshore W Szczecinie powstaje pływający akademik Prom Gryf trafił na remont do Gryfii Czeka nas ciekawa przyszłość - rozmowa z Dziekanem Wydziału Techniki Morskiej i Transportu Premier Szydło: będą kolejne projekty wspierające przemysł stoczniowy Kongres Morski: Polskie stocznie wybudują promy dla PŻB W Szczecinie rozmawiają o przyszłości morskich farm wiatrowych Ponad 30 żaglowców i oldtimerów na Dniach Morza w Szczecinie Szczecińskie Konsorcjum Okrętowe rośnie w siłę. Są chętni z zagranicy Suwnica Bilifngera z pozwoleniem na użytkowanie Remont chemikaliowca w Gryfii Powstaje Szczecińskie Konsorcjum Okrętowe Rząd przyjął projekt ustawy o aktywizacji przemysłu okrętowego Kolejny statek samowyładowczy przechodzi remont w MSR Gryfii W Szczecińskim Parku Przemysłowym powstaną promy dla PŻB? W Gryfii remontują Mazovię W polskich stoczniach mają powstawać gazowce Remont polskiego promu w Szczecinie 166-metrowy Splittnes w doku nr 5 MSR Gryfia Szczecin - debata o sytuacji w przemyśle stoczniowym Rekordowa jednostka w Szczecinie Duży prom pasażerski powstanie w Szczecinie Polska staje się zagłębiem projektowym dla światowego przemysłu stoczniowego Największa maszyna do cięcia blach w Szczecinie Remonty bliźniaczych statków w MSR Gryfii Pierwszy po wojnie betonowiec powstanie w Szczecinie Bilfinger Mars Offshore rusza z produkcją. Pierwsze elementy popłyną do Anglii Uwaga Kandydaci na studentów studiów II-go stopnia na kierunku transport! Kandydaci na studentów studiów II-go stopnia na kierunku transport , którzy wybiorą specjalność Logistyczne zarządzanie transportem zintegrowanym mają możliwość po skończonych studiach uzyskać Certyfikat Kompetencji Zawodowych... Nasz film promocyjny, który powstał we współpracy ze Szczecińskim Parkiem Przemysłowym Wywiad z Ryszardem Kwidzińskim, Pełnomocnikiem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego ds. Gospodarki Morskiej W jakim kierunku zmierza gospodarka morska naszego Województwa?  - Szczecin ale i wiele innych miejscowości naszego Regionu ma bogate tradycje morskie. To tu wdrażano pierwsze technologie spawania stali okrętowych , to ze... Wywiad z Dziekanem WTMiT Wydział Techniki Morskiej i Transportu większość kandydatów na studia kojarzy z budową okrętów. Czy ten kierunek studiów ma jeszcze sens w obecnej sytuacji panującej w Szczecinie? Kierunek studiów z największymi... Wystawa Wydziału Techniki Morskiej i Transportu w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego We wtorek (25.06.2013) w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, została otwarta wystawa Wydziału Techniki Morskiej i Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Otwarcia wystawy, będącej...