Wydział WTMiT na YouTube

Chcesz zostać inżynierem?

Wydział Techniki Morskiej i Transportu
zaprasza na atrakcyjne i elitarne studia
I stopnia (budowa jachtów, inżynieria bezpieczeństwa, chłodnictwo i klimatyzacja, oceanotechnika, transport) oraz
II stopnia (oceanotechnika, transport).

Wybierz jeden
z naszych kierunków:

Aktualności

LOGISTYKA - nowy kierunek na Wydziale Techniki Morskiej i Transportu Miło nam poinformować, że decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wydział Techniki Morskiej i Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie uzyskał uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego... Film o nas Obejrzyjcie nasz film. Zobaczycie w skrócie, czym zajmujemy się na Wydziale :) RODO Klauzula informacyjna Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000), uczelnia informuje, iż:... Krótka prezentacja WTMiT Laboratorium na wodzie    Studenci kierunku  budowa jachtów  podczas z ajęć laboratoryjnych z aero-hydrodynamiki  płynęli s/y "Olanderem" (dwumasztowy kuter gaflowy), by  uczestniczyć w manewrach związanych z cyrkulacją i jej... Studenci drugiego roku kierunku budowa jachtów WTMiT uczestniczyli w praktycznych zajęciach z projektowania i szycia żagli na jachty morskie  W dniu 14 marca 2017 r. studenci drugiego roku kierunku budowa jachtów Wydziału Techniki Morskiej i Transportu uczestniczyli w praktycznych zajęciach z projektowania i szycia żagli na jachty morskie. Tadeusz Kiszka,... Zajęcia na przystani Piszą o nas... W Głosie Szczecińskim ukazał się artykuł o jednym z naszych kierunków. Zobacz przeładunek ogromnych platform w Bilfinger Mars Offshore W Szczecinie powstaje pływający akademik Czeka nas ciekawa przyszłość - rozmowa z Dziekanem Wydziału Techniki Morskiej i Transportu Uwaga Kandydaci na studentów studiów II-go stopnia na kierunku transport! Kandydaci na studentów studiów II-go stopnia na kierunku transport , którzy wybiorą specjalność Logistyczne zarządzanie transportem zintegrowanym mają możliwość po skończonych studiach uzyskać Certyfikat Kompetencji Zawodowych... Nasz film promocyjny, który powstał we współpracy ze Szczecińskim Parkiem Przemysłowym Wywiad z Ryszardem Kwidzińskim, Pełnomocnikiem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego ds. Gospodarki Morskiej W jakim kierunku zmierza gospodarka morska naszego Województwa?  - Szczecin ale i wiele innych miejscowości naszego Regionu ma bogate tradycje morskie. To tu wdrażano pierwsze technologie spawania stali okrętowych, to ze... Wywiad z Dziekanem WTMiT Wydział Techniki Morskiej i Transportu większość kandydatów na studia kojarzy z budową okrętów. Czy ten kierunek studiów ma jeszcze sens w obecnej sytuacji panującej w Szczecinie? Kierunek studiów z największymi... Wystawa Wydziału Techniki Morskiej i Transportu w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego We wtorek (25.06.2013) w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, została otwarta wystawa Wydziału Techniki Morskiej i Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Otwarcia wystawy, będącej...