Wydział WTMiT na YouTube

Chcesz zostać inżynierem?

Wydział Techniki Morskiej i Transportu
zaprasza na atrakcyjne i elitarne studia
I stopnia (budowa jachtów, inżynieria bezpieczeństwa, chłodnictwo i klimatyzacja, oceanotechnika, transport) oraz
II stopnia (oceanotechnika, transport).

Wybierz jeden
z naszych kierunków:

Aktualności

Lista kandydatów przyjętych na studia, którym przyznano miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2018/2019 Drugi nabór na studia stacjonarne pierwszego i drugiego stopnia UWAGA! Ogłaszamy drugi nabór na studia stacjonarne I stopnia Na pierwszym stopniu oferujemy 5 kierunków: - oceanotechnika, - transport, - inżynieria bezpieczeństwa, - budowa jachtów, - chłodnictwo i klimatyzacja,... Lista przyjętych na studia stacjonarne pierwszego i drugiego stopnia Szanowni Kandydaci! Poniżej lista kandydatów przyjętych w pierwszej rekrutacji na kierunki prowadzone przez Wydział Techniki Morskiej i Transportu na studiach stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia Lista przyjętych... Listy zakwalifikowanych na studia pierwszego stopnia Szanowi Kandydaci!  Jeśli nie sprawdziliście jeszcze w Internetowym Systemie Rekrutacji, czy zostaliście zakwalifikowani do przyjęcia na studia pierwszego stopnia, to zróbcie to jak najszybciej. Jest już aktywny wydruk ... Film o nas Obejrzyjcie nasz film. Zobaczycie w skrócie, czym zajmujemy się na Wydziale :) RODO Klauzula informacyjna Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000), uczelnia informuje, iż:... Rekrutacja na studia rozpoczęta!   21 maja rozpoczęła się rekrutacja na studia stacjonarne pierwszego i drugiego stopnia. W pierwszej kolejności trzeba zarejestrować się w Internetowym Systemie Rekrutacji . Możesz to zrobić już dziś, swoje dane... Krótka prezentacja WTMiT Laboratorium na wodzie    Studenci kierunku  budowa jachtów  podczas z ajęć laboratoryjnych z aero-hydrodynamiki  płynęli s/y "Olanderem" (dwumasztowy kuter gaflowy), by  uczestniczyć w manewrach związanych z cyrkulacją i jej... Studenci drugiego roku kierunku budowa jachtów WTMiT uczestniczyli w praktycznych zajęciach z projektowania i szycia żagli na jachty morskie  W dniu 14 marca 2017 r. studenci drugiego roku kierunku budowa jachtów Wydziału Techniki Morskiej i Transportu uczestniczyli w praktycznych zajęciach z projektowania i szycia żagli na jachty morskie. Tadeusz Kiszka,... Zajęcia na przystani Piszą o nas... W Głosie Szczecińskim ukazał się artykuł o jednym z naszych kierunków. Zobacz przeładunek ogromnych platform w Bilfinger Mars Offshore W Szczecinie powstaje pływający akademik Czeka nas ciekawa przyszłość - rozmowa z Dziekanem Wydziału Techniki Morskiej i Transportu Uwaga Kandydaci na studentów studiów II-go stopnia na kierunku transport! Kandydaci na studentów studiów II-go stopnia na kierunku transport , którzy wybiorą specjalność Logistyczne zarządzanie transportem zintegrowanym mają możliwość po skończonych studiach uzyskać Certyfikat Kompetencji Zawodowych... Nasz film promocyjny, który powstał we współpracy ze Szczecińskim Parkiem Przemysłowym Wywiad z Ryszardem Kwidzińskim, Pełnomocnikiem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego ds. Gospodarki Morskiej W jakim kierunku zmierza gospodarka morska naszego Województwa?  - Szczecin ale i wiele innych miejscowości naszego Regionu ma bogate tradycje morskie. To tu wdrażano pierwsze technologie spawania stali okrętowych, to ze... Wywiad z Dziekanem WTMiT Wydział Techniki Morskiej i Transportu większość kandydatów na studia kojarzy z budową okrętów. Czy ten kierunek studiów ma jeszcze sens w obecnej sytuacji panującej w Szczecinie? Kierunek studiów z największymi... Wystawa Wydziału Techniki Morskiej i Transportu w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego We wtorek (25.06.2013) w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, została otwarta wystawa Wydziału Techniki Morskiej i Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Otwarcia wystawy, będącej...