Wystawa Wydziału Techniki Morskiej i Transportu w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego

We wtorek (25.06.2013) w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, została otwarta wystawa Wydziału Techniki Morskiej i Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Otwarcia wystawy, będącej częścią XXVI Sesji Sejmiku, dokonali: Dziekan Wydziału Techniki Morskiej i Transportu ZUT dr hab. inż. Maciej Taczała oraz Przewodniczący Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego dr inż. Marek Tałasiewicz.

Wystawa poświęcona jest działalności Wydziału Techniki Morskiej i Transportu, w tym: prowadzonym kierunkom studiów, obszarom aktywności naukowo-badawczej wraz z przedstawieniem zaplecza laboratoryjnego. Można też poznać strukturę organizacyjną wydziału. Dodatkową atrakcją są modele jednostek pływających oraz obiektów offshore, jak również wizualizacja wyników prac badawczych prof. Stefana Weyny: "kształtów dźwięku".

Wystawę można oglądać do końca września 2013r. w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego przy ul. A. Mickiewicza 41 w Szczecinie.